Epson

Epson Business Inkjet Printer Seminar

 



30 septembar 2008

U prelepom ambijentu hotela "Holiday Inn", kompanija Epson je u saradnji sa generalnim zastupnikom za Srbiju, kompanijom BS Procesor, 23. i 24. septembra organizovala partnerski skup na kome su predstavljeni Epson poslovni inkdžet štampači, pod sloganom "Be in Process of Simplified and money-saving printing".


Predstavnici Epson Italija, Renato Vincenti i Davide Baccan, predstavili su revolucionarne poslovne inkdžet štampače, kao i multifunkcionalne laserske štampače u boji.

Učesnici su mogli da probaju štampače u realnom okruženju i takođe se uvere u kvalitet i funkcionalnost mrežnog print softvera

koji besplatno dolazi uz drajvere svakog Epson štampača.

Partneri su radili i kratak test, a najbrži su nagrađeni Epson B-300 poslovnim inkdžet štampačem.

Malo o revoluciji na pomolu...

Nizak utrošak električne energije zbog načina štampe kod poslovnih inkdžet štampača (nema tonera koji se greje, nema fjuzera, nema foto konduktora) kao i veliki tankovi sa bojom, doprineli su sniženju cene štampe po stranici u boji na nivo ispod crno-belih laserskih štampača.

Kaseta za 650 listova, kao i mogućnosti umrežavanja poslovnih inkdžet štampača, pruža korisnicima sve ono što u poslovnom okruženju mogu imati kao zahtev od štampača.

Epson ne prestaje da nas iznenađuje, ovo je novi segment tržišta kome se okreće; ranije su to bili fotografi i umetnici kojima je bila bitna kvalitetna foto štampa; sada je fokus proširen i na poslovne korisnike.

Nadamo se da će EISA nagrada koja je dodeljena foto printeru Epson Stylus Photo R2880 za 2008. godinu biti dodeljena i nekom od poslovnih inkdžet štampača narednih godina. Štampa u boji po ceni štampe crno-belog otiska. Savršeno!

Više o Epson poslovnim inkdžet štampačima možete pogledati ovde.




  Povratak na prethodnu stranu

   'Novosti i događaji'